Pristatymas

Atsiimti parduotuvėjeAtsiimti parduotuvėje. Jei pasirinkote prekes atsiimti mūsų parduotuvėje Vilniuje, Perkūnkiemio g. 7, už pristatymą jokie mokesčiai netaikomi. Mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti kaip grynais, taip ir mokėjimo kortele.

Kaip tai veikia: Kai Jūsų užsakytos prekės bus paruoštos atsiėmimui, apie tai mes informuosime Jus el. laišku, SMS žinutę arba skambučių. Jei perkamos prekes turi pristatymo būseną "Yra vietoje", tai prekes galima atsiimti mūsų prduotuvėje tą pačią arba artimiausia darbo dieną.

Pristatyti kurjeriu Pristatymas kurjeriu į namus. Prekes  su žyme "Yra vietoje"Jūsų nurodytu adresu mūsų kurjerių tarnyba pristatys per kelias darbo dienas, jeigu prie prekės aprašymo nėra nurodytas kitas pristatymo terminas. Šis pristatymas kainuoja 5,99 Eur. Už grynųjų pinigų priėmimą kurjeriui pristatant prekes papildomas mokestis neimamas. Perkant už didesnę kaip 98 Eur sumą, prekių pristatymas Jums NIEKO nekainuoja (išskirus pristatymą į užsienį arba į Kuršių Neriją).

Kad pristatymas vyktų greitai ir sklandžiai, būtinai nurodykite šiuos duomenis:

  • Tikslus pristatymo adresas (jei bus pristatoma į darbovietę, tai jos pavadinimas);
  • Pašto kodas ( pašto kodą galite sužinoti ar pasitikrinti čia);
  • Mobilusis telefonas (kuriuo kurjeris galėtų susisiekti dėl tikslaus pristatymo laiko);
  • Kitas papildomas pastabas, komentarus (pavyzdžiui, koduotų durų kodas, asmens duomenis, jei atsiims kitas asmuo, pageidajama kitą ptistatimo data ar laikas ir pan.).

Kaip tai veikia: Pristatymo dieną Jums paskambins kurjeris ir patikslins pristatymo laiką. Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą. 
Užsisakius prekes darbo dienomis, siuntą pristatatome per 1-2 darbo dienas.
Užsisakius prekes darbo dienomis po 18.00 val., šeštadienį, sekmadienį ar švenčių dienomis, siuntą pristatatome per 2-3 darbo dienas. Dėl pristatymo sąlygų į užsienį arba į Kuršių Neriją būtina susitarti atskirai.


Pristatyti į OMNIVA paštomatą Į OMNIVA paštomatus. Prekes su žyme "Yra vietoje" į Jūsų pasirinktą paštomatą OMNIVA LT kurjerių tarnyba pristatys per 1-2 darbo dienas, nuo užsakymo patvirtinimo, jeigu prie prekės aprašymo nėra nurodytas ilgesnis pristatymo terminas. Šis pristatymas kainuoja 4,99 Eur. Už atsiskaitymą kortele atsiimant prekes paštomate papildomas mokestis neimamas.

Kaip atsiimti siuntą iš paštomato: Kai Jūsų užsakytos prekės bus Jūsų pasirinktame paštomate, apie tai Jus informuos SMS žinutė su 6 skaitmenų kodu. Gavus žinutę galėsite vykti atsiimti užsakymo.
1. Paštomato ekrane paspauskite mygtuką 'Atsiimti siuntą',
2. Įveskite trumpąja SMS žinute gautą šešiaženklį kodą (SMS žinutės siuntėjas yra OMNIVA LT),
3. Jei pasirinkote apmokėti užsakymą banko kortele atsiėmimo metu, atlikite apmokėjimą savo bankine kortele,
4. Sėkmingai atlikus aukščiau nurodytus veismus, ekrane pasirodys durelių numeris ir vieta. Terminalo durelės atsidarys automatiškai ir galėsite pasiimti savo u]sakytas prekes.

Artimiausią Jūsų OMNIVA LT paštomatą rasite paspaudę šią nuorodą.


top