Pirkimo taisyklės ir sąlygos

REGISTRACIJA

Siekdami išvengti nesklandumų, registruodamiesi mūsų parduotuvėje, tiksliai nurodykite savo vardą, pavardę, adresą, pašto kodą bei kontaktinį telefono numerį. Šiuos duomenis naudosime Jūsų užsakytoms prekėms pristatyti.


PIRKTI BE REGISTRACIJOS

Pasirinkus "Pirkti be registracijos" taip pat tiskliai nurodykite pateikiamus duomenis. Nurodžius klaidingai Jūsų užsakymas nebus įvykdytas. Šiuos duomenis naudosime Jūsų užsakytoms prekėms pristatyti.


GRĄŽINIMAS

Nekokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 darbo dienų nuo pristatymo dienos. Tokios prekės yra pakeičiamos į kokybiškas arba grąžinami sumokėti pinigai. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos ir nepažeistoje pakuotėje. Grąžinamų kokybiškų prekių išlaidas apmoka pirkėjas. Pinigai už grąžintas prekes į pirkėjo sąskaitą pervedami ne vėliau kaip per 10 dienų nuo prekių grąžinimo dienos. 
GARANTUOJAME: Visos prekės ir kvepalai, pirkti mūsų parduotuvėje, yra 100% originalūs.


ATSISKAITYMAI UŽ PREKES

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pasirinkti Jums priimtiniausią, patogiausią atsiskaitymo būdą: pas mus galite atsiskaityti kaip esate pripratę įprastame prekybos centre – grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu arba atsiimant prekę mūsų prekių atsiėmimo punkte, Perkūnkiemio g. 7, Vilnius; mokėjimo kortele (išskirus American Express) prekių atsiėmimo punkte, Perkūnkiemio g. 7, Vilnius.

- mokėti galite elektroninės bankininkystės sistema (SEB, Swedbank, DNB, Danskebank, Nordea, Paysera ir kitos Lietuvos mokėjimo ir kredito įstaigos), taip pat išsimokėtinai per SVING, MOKILizingas, „Ūkio banko“ arba „General Financing" lizingą, kai prekių krepšelio suma didesnė nei 300 Lt.

 Pristatymo arba atsiėmimo metu - atsiskaitykite už prekes, kai jos yra pristatytos Jums. Registracijos metu būtinai nurodykite kontaktinio telefono numerį, kuris bus reikalingas užsakymo pristatymo patvirtinimui. Pasirinkus pristatymą per "DPD Lietuva" pasiuntinių tarnybą, Jūs galėsite atsiskaityti už prekę grynais pinigais "DPD Lietuva" kurjeriui pristačius siuntą Jūsų nurodytu adresu. Pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.
Pasirinkus pristatymą į OMNIVA LT paštomatą, Jūs galėsite atsiskaityti mokėjimo kortele. Kai Jūsų užsakytos prekės bus Jūsų pasirinktame paštomate, apie tai Jus informuos SMS žinutė su 6 skaitmenų kodu. Gavus žinutę galėsite vykti atsiimti užsakymo:
1. Paštomato ekrane spauskite 'Atsiimti siuntą',
2. Įveskite SMS žinute gautą šešiaženklį kodą,
3. Atlikite apmokėjimą kortele,
4. Durelės atsidarys automatiškai ir galėsite pasiimti siuntą. Norėdami gauti siuntos kvitą, ekrane spauskite "TAIP".

 Paprastas bankinis pavedimas - pasirinkę šį mokėjimo būdą ir patvirtinę užsakymą, Jums bus pateikta Banko sąskaita į kurią Jūs turėsite pervesti pinigų sumą už pasirinktus kvepalus. ŠIS APMOKĖJIMO BŪDAS NIEKO NEKAINUOJA. Jei pirkėjas per 3 dienas neapmoka už pasirinktas prekes, užsakymas anuliuojamas.

PRISTATYMAS

Pristatymus vykdo UAB „DPD Lietuva“ (DPD siuntų tarnyba) arba UAB "OMNIVA LT" (buvęs POST24).
Pristatymo sąlygos nurodytos čia.

PRIVATUMAS

Į interneto svetainę pateiktus pirkėjų asmens duomenis Mes tvarkome laikydamiesi šių sąlygų, "Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo" nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.
Tikslas
Mes vertiname savo klientų privatumą ir saugumą. Mes renkame ir panaudojame Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kitą el. parduotuvės registracijos formoje nurodytą informaciją) tam, kad:
- įvykdytume Jūsų pateiktą užsakymą;
Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims.
Jūsų pateikta informacija neperduodama tretiesiems asmenims,(išskyrus duomenis būtinus pirkiniams pristatyti).

Trečiųjų šalių tinklalapiai

Mes neatsakome už jūsų asmens duomenų tvarkymą per tretiesiems asmenims priklausančius interneto tinklalapius. Mes neatsakome už trečiųjų šalių tinklalapių privatumo sąlygas bei veiklą net ir tais atvejais, kai Jūs į juos patenkate per Mūsų el. parduotuvėje esančias nuorodas arba per tuos tinklalapius patenkate į el. parduotuvę.

Asmens duomenų saugumas

Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų. Esame patikimi ir registruoti asmens duomenų tvarkytojai Valstybinėje Duomenų Apsaugos inspekcijoje.
Visas pretenzijas, susijusias su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, priimame el. paštu info@kvepalaiinternetu.lt

Sutikimas

Pateikdami savo duomenis į www.kvepalaiinternetu.lt parduotuvę , jūs sutinkate, kad jie būtų tvarkomi taip kaip nurodyta šiose sąlygose.

Sąlygų keitimas

Mes turime teisę iš dalies arba visiškai keisti šias sąlygas. Jei naudositės mūsų elektronine parduotuve po to, kai pakeitimai bus atlikti ir įsigalioję, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.

PREMIJOS TAŠKAI

Pirkdami mūsų parduotuvėje Jūs galite uždirbti premijos taškus, kurių skaičius priklauso nuo apsipirkimo sumos ir dažnumo. Pirkimo metu prie kiekvienos prekės pateikiama informacija, kiek premijos takšų už ją ir už visą pirkinių krepšelį bus suteikiamą. Premijos taškus galite paversti galiojančiu nuolaidos kuponu pagal tokį keitimo kursą: 10 taškų = 1 Euro arba 3.45 Lt. Nuolaidos kuponą galite panaudoti per 100 dienų nuo jo sugeneravimo. Premijos taškai pervedami į Jūsų paskyrą po Jūsų užsakymo įvykdymo.

Lojalumo programa REKOMENDUOK DRAUGAMS

„Rekomenduok draugams“ lojalumo programa – tai puikus būdas užsidirbti KvepalaiInternetu.Lt nuolaidų, jei Jūsų nukreiptas (rekomenduotas) asmuo, niekuomet nebuvęs KvepalaiInternetu.Lt klientu, perka KvepalaiInternetu.Lt svetainėje. Taip Jūs galite uždirbti iki 5% nuolaidas nuo pirkimo sumos sau dalyvaudami pardavimuose KvepalaiInternetu.Lt svetainėje, tuo pačiu 5% nuolaidą suteikiant Jūsų rekomenduotam pirkėjui.

Norėdami dalyvauti mūsų programoje rekomenduokite draugams, kurie nėra dabartiniai KvepalaiInternetu.Lt klientai, ir kurie niekada nepirko prekių iš KvepalaiInternetu.Lt svetainės, nusiųsdami jiems rekomendaciją su savo asmenine nuoroda, kurią rasite KvepalaiInternetu.Lt svetainėje prie prekių. Jei naujas klientas paspaudžia Jūsų unikalią nuorodą, prisiregistruoja svetainėje KvepalaiInternetu.Lt ir nusiperka iš KvepalaiInternetu.Lt prekes, KvepalaiInternetu.Lt perkels į Jūsų paskyrą atitinkamos sumos  nuolaidos kuponą.

KvepalaiInternetu.Lt pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, papildyti arba nutraukti „Rekomenduok draugams“ lojalumo programą (arba jos dalis) laikinai arba visam laikui su ar be atskiro įspėjimo. KvepalaiInternetu.Lt nebus atsakingi dėl bet kokio „Rekomenduok draugams“ lojalumo programos pakeitimo, sustabdymo ar nutraukimo. KvepalaiInternetu.Lt pasilieka teisę panaikinti, atšaukti arba kitaip užkirsti kelią bet kokiam įtarimą kelenčiam sukčiavimui arba piktnaudžiavimui KvepalaiInternetu.Lt nuolaidų kuponais šioje „Rekomenduok draugams“ programoje.


top