Lojalumo programų taisyklės ir sąlygos

PREMIJOS TAŠKAI

Pirkdami mūsų parduotuvėje Jūs galite uždirbti premijos taškus, kurių skaičius priklauso nuo apsipirkimo sumos ir dažnumo. Pirkimo metu prie kiekvienos prekės pateikiama informacija, kiek premijos takšų už ją ir už visą pirkinių krepšelį bus suteikiamą. Premijos taškus galite paversti galiojančiu nuolaidos kuponu pagal tokį keitimo kursą: 10 taškų = 1 Euro arba 3.45 Lt. Nuolaidos kuponą galite panaudoti per 100 dienų nuo jo sugeneravimo. Premijos taškai pervedami į Jūsų paskyrą po Jūsų užsakymo įvykdymo.

Lojalumo programa REKOMENDUOK DRAUGAMS

„Rekomenduok draugams“ lojalumo programa – tai puikus būdas užsidirbti KvepalaiInternetu.Lt nuolaidų, jei Jūsų nukreiptas (rekomenduotas) asmuo, niekuomet nebuvęs KvepalaiInternetu.Lt klientu, perka KvepalaiInternetu.Lt svetainėje. Taip Jūs galite uždirbti iki 5% nuolaidas nuo pirkimo sumos sau dalyvaudami pardavimuose KvepalaiInternetu.Lt svetainėje, tuo pačiu 5% nuolaidą suteikiant Jūsų rekomenduotam pirkėjui.

Norėdami dalyvauti mūsų programoje rekomenduokite draugams, kurie nėra dabartiniai KvepalaiInternetu.Lt klientai, ir kurie niekada nepirko prekių iš KvepalaiInternetu.Lt svetainės, nusiųsdami jiems rekomendaciją su savo asmenine nuoroda, kurią rasite KvepalaiInternetu.Lt svetainėje prie prekių. Jei naujas klientas paspaudžia Jūsų unikalią nuorodą, prisiregistruoja svetainėje KvepalaiInternetu.Lt ir nusiperka iš KvepalaiInternetu.Lt prekes, KvepalaiInternetu.Lt perkels į Jūsų paskyrą atitinkamos sumos  nuolaidos kuponą.

KvepalaiInternetu.Lt pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, papildyti arba nutraukti „Rekomenduok draugams“ lojalumo programą (arba jos dalis) laikinai arba visam laikui su ar be atskiro įspėjimo. KvepalaiInternetu.Lt nebus atsakingi dėl bet kokio „Rekomenduok draugams“ lojalumo programos pakeitimo, sustabdymo ar nutraukimo. KvepalaiInternetu.Lt pasilieka teisę panaikinti, atšaukti arba kitaip užkirsti kelią bet kokiam įtarimą kelenčiam sukčiavimui arba piktnaudžiavimui KvepalaiInternetu.Lt nuolaidų kuponais šioje „Rekomenduok draugams“ programoje.


top