Apie mūsų parduotuvę:

  • WWW.KVEPALAIINTERNETU.LT jau penkerius metus sėkmingai veikianti internetinė kvepalų ir parfumerijos parduotuvė. 2009 metais veiklą pradėjus vos nuo keletos pavadinimų kvepalų rūšių, šiandien mes savo pirkėjams galime pasiūlyti net iki 10.000 prekių pavadinimų. Pirkite kvepalus, veido ar kūno kremą, dušo gelį, kondicionierių Jūsų plaukams ar kitą prekę 24 valandas per parą ir tik keliais kompiuterio pelės paspaudimais.
  • Pirkėjams siūlome tik 100% ORIGINALIUS produktus!!!
  • Mūsų darbe kreipiamas labai didelis dėmesys į operatyvų ir kokybišką klientų aptarnavimą, prekės kurias turime sandėlyje Jums pristatysime per kelias darbo dienas.
  • Taip pat žinoma Jums norime pasiūlyti kuo geresnę kainą ir kuo didesnį prekių pasirinkimą. Pirkėjai turi puikią galimybę išsirinkti prekes, kurias Jums galėsime pristatyti tiesiogiai iš mūsų didmenininkų sandėlių. Pristatymas užtrunka 1-6 darbo dienų. Prekėms su ilgesniu pristatymo terminu taikomi minimalūs antkainiai, todėl dažnai jos kainuoja šiek tiek pigiau, nei esančios mūsų sandėlyje. Įsigykite didelį pasirinkimą produktų už „supermažą“ kainą!!!
  • Mes norime, kad Jūs liktumėte patenkinti apsipirkimu mūsų parduotuvėje, todėl jei pristačius įsigytą prekę Jūs suprantate, kad įsigijote ne tą ar dėl kitų priežasčių norite ją grąžinti, per 14 dienų nuo pristatymo prekę galite grąžinti mums. Atsiprašome, tačiau išpakuotos prekės negali būti grąžinamos.
  • Maloniai priimsime Jūsų užsakymą el. paštu info@KvepalaiInternetu.lt

Ačiū Jums,

Linkime malonių pirkinių mūsų parduotuvėje

www.KvepalaiInternetu.lt

Apie mus:

www.KvepalaiInternetu.Lt 

Adresas: Perkūnkiemio g. 7, LT-12131 Vilnius

į/k 302299006

PVM kodas: LT100004507115

info@KvepalaiInternetu.lt

Tel.+370 5 200 0608

Rekvizitai mokėjimui atlikti:

UAB PIRK LT

Sąskaitos Nr.: LT097300010127013537

Bankas: "Swedbank"


top