Asmens duomenų apsauga

Informacija apie asmeninių duomenų rinkimą, apdirbimą ir naudojimą parduotuvėje KvepalaiInternetu.Lt (toliau – KI).
Internetinės prekybos sėkmę lemia Jūsų pasitikėjimas mumis, kad mes tinkamai naudosime ir apsaugosime Jūsų duomenis. Mes didelį dėmesį skiriame asmens duomenų apsaugos reikalavimams. Jūsų duomenų rinkimas, apdorojimas (saugojimas, redagavimas, siuntimas, blokavimas ir ištrynimas) ir naudojimas išimtinai remiasi galiojančiais duomenų apsaugos nuostatais ir LR bei ES įstatymais ir rekomendacijomis.
Žemiau mes pateikiame apibendrintą paaiškinimą apie Jūsų duomenų rinkimo, apdorojimo ir naudojimo principus:

1. Asmeniniai duomenys. Asmeniniai duomenys yra inventoriniai duomenys, kaip, pavyzdžiui, asmens vardas arba adresas, ir vartotojo duomenys, kaip, pavyzdžiui, el. pašto adresas ir IP adresas. Šie duomenys tampa galiojančiais, kai Jūs dalyvaujate apklausose arba konkurse, ar prisiregistruojate naujienlaiškių gavimui (žiūrėkite 2 punktą) arba/ir lankant mūsų tinklalapį (žiūrėkite 3 ir 4 punktus).
2. Asmeninių duomenų rinkimas, apdorojimas ir naudojimas lankantis KI elektroninėje parduotuvėje, Jūsų asmeniniai duomenys nėra renkami, apdorojami ar naudojami. Jeigu Jūsų vardas, el. pašto adresas ir kiti asmeniniai duomenys yra renkami, apdorojami ir naudojami (pvz., Jums dalyvaujant apklausose, konkursuose arba prisiregistruojant naujienlaiškių gavimui), tuomet mes turime atkreipti į tai Jūsų dėmesį ir paprašyti Jūsų užpildyti atitinkamą prašymo formą-anketą. Jei asmeniniai duomenys yra renkami, apdorojami ir naudojami, KI turi laikytis Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos įstatymų. Su duomenimis bus elgiamasi ypač konfidencialiai. Jokie asmeniniai duomenys nepateks tretiesiems asmenims, nebent Jūs duosite specialų leidimą arba mes turėsime juridinę teisę naudoti šiuos duomenis, pvz. dėl teisminių potvarkių ar oficialios tvarkos. KI naudos Jūsų asmeninius duomenis marketingo tikslais tik tuomet, jeigu Jūs to neuždrausite.

Žemiau Jūs rasite keletą pavyzdžių, iliustruojančių situacijas, kurioms mes renkame, apdorojame ir naudojame Jūsų duomenis:
Konkursai: jeigu Jūs nusprendėte dalyvauti konkursuose savarankiškai, mes paprašysime Jūsų pateikti mums (1) Jūsų vardą, (2) Jūsų gimimo datą, (3) Jūsų elektroninio pašto adresą, (4) Jūsų telefono numerį ir (5) Jūsų namų adresą tam, kad mes galėtume jus informuoti laimėjimo atveju arba užsitikrinti, kad kiekvienas dalyvis konkurse dalyvauja vieną kartą. Bet kokie bandymai manipuliuoti konkursais, bandant kelis kartus užsiregistruoti ar balsuoti, gali sąlygoti pašalinimą iš konkurso arba IP priėjimą prie KI svetainės užblokavimą.
Naujienlaiškiai. Jeigu Jūs esate užsiregistravęs distribucijos sąraše mūsų naujienlaiškiui gauti, mes prašytume jus pateikti savo elektroninio pašto adresą, kuriuo mes galėtume reguliariai jums siųsti naujienlaiškius. Dėl naudojimosi naujienlaiškiu detalių pažiūrėkite į mūsų naudojimo sąlygas sąlygas ir 3 punktą, įskaitant pasirinkimo teisę nutraukti sutartį ir panaikinti Jūsų asmeninius duomenis.
Specialios paslaugos: jeigu Jums reikėtų Jūsų duomenų kitų specialių paslaugų registracijai, mes Jums prašant surinksime, apdorosime ir naudosime tuos duomenis, kurių mums reikia, kad šios paslaugos būtų Jums prieinamos.
3. Duomenų naudojimas. Kai Jūs naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis, mes privalome keturioms darbo dienoms išsaugoti kompiuterio domeno vardą arba IP adresą, kliento failą-prašymą (failo pavadinimą ir universalųjį adresą), http atsakymo kodą, internetinį puslapį, iš kurio Jūs mus lankote, taip pat datą ir Jūsų vizito trukmę. Šie duomenys yra saugomi, norint išaiškinti mūsų internetinės linijos ir telekomunikacijos paslaugų /įrangos veikimo sutrikimus ar netinkamo vartojimo, kai reikia nustatyti informaciją papildomais saitais ir/ar apskaitos tikslais. Jūsų duomenys nebus vertinami asmeninio naudojimo generacijos tikslais. Veikimo sutrikimo ar netinkamo vartojimo atvejais mes pasiliekame teisę informuoti viešuosius valdžios įstatymo vykdytojus. Jūsų vartotojo duomenys nebus naudojami jokiems kitiems tikslams, taip pat nepateks tretiesiems asmenims.
4. Slapukų naudojimas. Kas tai yra slapukai? Tai yra maži tekstiniai failai, išsiųsti iš žiniatinklio serverio, lankantis internetiniame puslapyje ir kurie yra laikinai išsaugoti atitinkamo vartotojo kietajame diske. Jeigu serveris yra vėl lankomas, vartotojo naršyklė anksčiau gautus slapukus siunčia atgal į serverį. Ši procedūra leidžia serveriui įvertinti skirtingais keliais atsiųstą informaciją. Pvz., slapukai suteikia galimybę kontroliuoti reklamuojamus iškylančiuosius langus ir išsaugo Jūsų pasirinktų prekių krepšelį.
Kaip slapukus naudoja KI? Kai vartotojas pirmą kartą lanko vieną iš mūsų internetinių puslapių, slapukas yra išsiunčiamas į vartotojo naršyklę ir yra išsaugomas vartotojo kietajame diske. Lankantis po to, šis slapukas yra naudojamas nustatyti, ar šis vartotojas jau yra lankęs mūsų internetinį servisą. Slapukai nesaugo jokių asmeninių duomenų. Jeigu Jūs aktyvuojate „Prisiminti mane“ paslaugą, Jūs išsiunčiate slapuką iš atitinkamo mūsų internetinio serviso puslapio. Jūsų registracijos duomenys yra saugomi šiame slapuke, kad atpažinti Jūsų būsimus prisiregistravimus ir kad jums nereikėtų prisiregistruoti. Po įjungimo Jūs galite bet kuriuo metu panaikinti automatinę registravimosi paslaugą.
Jeigu Jūs nenorite turėti slapukų privalumų teikiamos naudos, mūsų internetinis servisas negali būti naudojamas be slapukų. Kiekviena žiniatinklio naršyklė leidžia užblokuoti slapukus. Iki šiol tam tikros funkcijos yra galimos tik su slapukais.
5. Duomenų pataisymas ir panaikinimas. Jeigu Jums kyla įtarimų, kad mūsų saugomi Jūsų asmeniniai duomenys yra netikslūs arba Jūs norite, kad jie būtų panaikinti, susisiekite su mūsų duomenų apsaugos tarnautojais užpildę kontaktų formą.
6. Neturime įsipareigojimų internetinių puslapių partneriams. Savo puslapiuose mes nurodome įvairių partnerių, su kuriais mes bendradarbiaujame, internetinius ryšius. Jie taip pat turi veikiančias internetines svetaines ir internetines tarnybas, taip pat ir savo duomenų apsaugos deklaracijas. KI neprisiima įsipareigojimų už šias deklaracijas, su kuriomis mes neturime ryšio. Mes paprašytume Jūsų įsigyti informaciją apie šių svetainių atitinkamų duomenų apsaugos praktiką.
7. Duomenų apsauga. KI užtikrina Jūsų duomenų saugumą. Norint užkirsti kelią neteisėtam priėjimui ar neteisėtam duomenų paskelbimui, taip pat užtikrinti duomenų tikslumą ir tinkamą jų naudojimą, mes turime atitinkamai įdiegtas technines ir organizacines procedūras. Tačiau KI negali būti atsakinga už Jūsų duomenų atskleidimą, klaidingai persiunčiant duomenis ar trečiųjų asmenų neteisėtą priėjimą prie duomenų.
8. Informacija/pasiūlymaiMes su malonumu suteiksime Jums informaciją ir priimsime Jūsų pasiūlymus dėl duomenų apsaugos. 
9. Bendrosios naudojimo sąlygos ir/arba KI naujienlaiškio užsisakymo sąlygos galioja kiekvienam KI tinklalapio lankytojui.
10. Savo teisės į tinkamą Jūsų asmens duomenų apsaugą galite patikrinti čia: http://www.ada.lt/ 
11. Mūsų įmonės registraciją Asmens Duomenų Apsaugos inspekcijoje galite patikrinti čia: http://db.ada.lt/search.cfm 

Svetainėje naudojami slapukai

Slapuko ID Slapukas Duomenų tvarkymo tikslas Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Naudojami duomenys Papildoma informacija
<atsitiktinė simbolių seka>, ilgis 32 Slapukas, būtinas interneto svetainei funkcionuoti Slapukas yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas. Įeinant į puslapį Iki interneto svetainės lango uždarymo Unikalus ID numeris
<atsitiktinė simbolių seka>, ilgis 32 Slapukas, reikalingas pirkimo krepšelio funkcijai užtikrinti Slapukas naudojamas pirkinių krepšelio informacijai saugoti Pridedant prekę į krepšelį Iki pirkimo proceso pabaigos, bet neilgiau kaip 4 dienos  Prekių masyvas  
display Slapukas, reikalingas perspėjimo apie slapukus funkcionalumui Slapukas yra būtinas siekiant užtikrinti, kad lankytojas gautų perspėjimą apie slapukus vieną kartą. Įeinant į puslapį 27 valandos Pasirinkimas, ar rodyti  
display_class Slapukas, reikalingas nustatyti rodymo režimą pagal ekrano rezoliuciją Slapukas, reikalingas nustatyti rodymo režimą pagal ekrano rezoliuciją Įeinant į puslapį 27 valandos Ekrano rezoliucija  

_utma
_utmb
_utmc
_utmz
_utmv 
_ga
_gat

Interneto svetainės lankytojų apskaitos skaitiklis Šie slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. Įeinant į puslapį

2 metai
30 minučių
Iki uždarymo
6 mėnesiai
2 metai 
30 minučių
30 minučių

Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per Google analytics Informacija iš GOOGLE

top